elko
05 بهمن 1401 - 12:03

سپاه بدون توجه به عملیات روانی دشمنان به حرکت خود ادامه می دهد

اراک- فرمانده سپاه رون الله استان مرکزی گفت: سپاه بدون توجه به عملیات روانی و اقدامات دشمنان برای آبادی و پیشرفت کشور شتابنده حرکت می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کریمی صبح چهارشنبه در دیدار فرماندار اراک ضمن تقدیر و تشکر از مواضع انقلابی و ارزشمند مسئولین، گروه‌ها و اقشار مختلف مردم استان به ویژه شورای اداری شهرستان اراک اظهار داشت: حمایت‌های مردم و گروه‌های مختلف از سپاه عزم این نهاد را برای ادامه مسیر پرافتخار دوچندان خواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: سپاه پاسدار انقلاب و فدایی ملت ایران است و برای صیانت از امنیت کشور و خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خادم مردم و برهم زننده دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان است، گفت: سپاه مهمترین سد راه تهدیدات دشمن در حوزه‌های مختلف است و سپاه بدون توجه به عملیات روانی و اقدامات دشمنان برای آبادی و پیشرفت کشور شتابنده حرکت می‌کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تأکید کرد: اقتدار و نقش آفرینی هوشمندانه سپاه در راهبردهای جبهه استکبار و حامیان آنها در منطقه مهمترین عامل عصبانیت دشمنان از این نهاد انقلابی، ولایی و مردمی است و قرار دادن نام یک نهاد قانونی و نظامی کشور در لیست سازمان‌های تروریستی نشان از ضعف آنها در برابر اقتدار و نقش آفرینی‌های سپاه است.

وی افزود: سپاه پاسداران با تکیه بر ولایت و مکتب امامین انقلاب و پشتوانه عظیم مردمی برای ساختن ایران قوی و مستحکم شتابنده حرکت می‌کند و پاسداران در این مسیر عزم و اراده جدی دارند و لباس خدمت و شهادت را لحظه‌ای از تن به در نخواهند کرد.

کریمی خاطر نشان کرد: امروز اساسی‌ترین پاسخ به توطئه‌ها و اقدامات مذبوحانه دشمنان خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها است و همه باید در دست یکدیگر در این مسیر شتابنده گام برداریم و امروز فصل درخشانی از قوی شدن در همه ابعاد شروع شده و باید با قوت ادامه دار باشد.

گفتنی است فرماندار اراک با همراهی اعضای شورای اداری این شهرستان، با حضور در دفتر ستاد فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی ضمن محکومیت شدید این اقدام خائنانه و تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس سپاه حمایت خود از این نهاد مردمی و انقلابی را اعلام کردند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 996975