elko
08 دی 1401 - 16:32

ملت ایران در نهم دی با بصیرت خود بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند

زاهدان- جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: ملت ایران در نهم دی، با بصیرت و آگاهی خود بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسین طیبی فر پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در مسجد جامع زاهدان که با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، استاندار و جمعی از مردم شیعه و سنی این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت فرا رسیدن ایام شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: حماسه ۹ دی نماد بصیرت، هوشیاری، آگاهی، اندیشه حسینی، تفکر انقلابی و نماد ولایتمداری ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی است که در این روز، با بصیرت و آگاهی خودشان بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند.

وی ادامه داد: حاج قاسم به عنوان فرمانده جبهه مقاومت اسلامی در جهان شناحته می‌شود کسی که در مقابل ایادی استکبار ایستادگی و در نهایت جان مبارک خودشان را در این راه نثار کرد.

وی اظهار کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک زلزله سیاسی در دنیایی که حرف زدن از اسلام کاری دشوار بود، یاد می‌شود و در آن برهه توانست نام اسلام را در جهان بلند کند.

طیبی فر با بیان اینکه انقلاب اسلامی تمام نقشه‌های استکبار جهانی و در رأس آن رژیم منحوس صهیونیستی که تلاش داشتند نامی از اسلام در جهان نباشد را نقش بر آب کرد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی با پیروزی خودش توانست دنیا را که در حالت رکود قرار داشت را به حرکت در بیاورد و در واقع یک زلزله سیاسی در جهان رخ داد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی با پیروزی خودش ستون فقرات استکبار جهانی را به لرزه در آورد و حتی ستون فقرات کشورهایی که منابع ایران اسلامی را غارت می‌کردند را شکست.

وی تاکید کرد: دشمنان و ایادی استکبار جهانی از همان اول پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی خودشان را با این انقلاب مردمی آشکار کردند و از هر طریقی که می‌توانستند سعی در نابودی انقلاب نوپای مردم ایران داشتند که با هوشیاری و هدایت‌های امام خمینی (ره) و بعد از آن با بصیرت افزایی رهبر معظم انقلاب به خواسته‌های خودشان نرسیدند.

حجت الاسلام طیبی فر تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی نمی‌خواستند که انقلاب آنان تبدیل به یک درخت تنومند شود بنابراین از هر راهی که توانستند و در اختیار داشتند سعی کردند ریشه انقلاب را بزنند که به مدد الهی هیچ‌گاه به اهداف شوم خودشان نرسیدند و این انقلاب هر روز قدرتمندتر از دیروز شد.

وی تصریح کرد: دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب با فتنه‌هایی همچون فتنه بنی صدر، فتنه‌های منافقان که بیش‌از ۱۷ هزار شهید ترور در کارنامه ننگین آنان بود و با فتنه خلق مسلمان سعی در نابودی انقلاب نوپای ما کردند که به اهداف پلید خودشان دست نیافتند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب فتنه‌های عظیمی در کشور رخ داد تا این انقلاب و نظام را از بین ببرند اما با هدایتگری‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و با هوشیاری ملت ایران موفق نشدند که نقشه‌های شوم خودشان را عملی سازند.

حجت الاسلام طیبی فر فتنه ۸۸ را یکی از فتنه‌های سخت در چند سال اخیر عنوان کرد و افزود: افراد غرب زده این فتنه را به راه انداختند و تلاش کردند این فتنه را به اتتخابات ربط دهند، در آن ایام از چند ماه قبل از فتنه، دشمن در حال تدارک بودند و برای لیدرهای خود دوره‌های آموزشی براندازی در خارج از کشور برگزار کردند، براندازان بعد از انتخابات با طرح موضوع تقلب در انتخابات سعی کردند جو کشور را مخدوش کرده و فتنه را به راه اندازند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 942346